06-02-24
18-02-24

Lubelskie zaprasza zakochanych. Zaplanujcie walentynki razem z nami. Przygotowaliśmy propozycje ofert z całego regionu. Wśród nich znajdziecie informację o koncertach, seansach filmowych, spektaklach oraz specjalnych pakietach w lubelskich hotelach i restauracjach. Jesteśmy przekonani, że spędzicie piękne, romantyczne chwile w województwie lubelskim!

 

LUBLIN

Wyjątkowe walentynki spędzicie w ACKiM UMCS Chatce Żaka. W Sali Widowiskowej wystąpią: Emilia Komarnicka-Klystra, Stefano Terrazzino i Sara Janicka, w przedstawieniu "Kto ma klucz" (9.02.2024).

Piwnica pod Fortuną proponuje spacer "Śladami staropolskiej miłości" (10.02.2024), który przybliży Wam opowieści o miłości oraz burzliwych romansach w dawnym Lublinie.

Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na wydarzenie pod tytułem Miłość i tęsknota to dwa prządki ludzkiego żywota (11.02.2024).

W walentynkowy wieczór w Kinie CSK czeka na Was specjalny seans pt. Priscilla (14.02.2024), opowiadający historię miłosną Pruscilli Beaulieu i Elvisa Presleya. 

Na deskach Teatru im. Juliusza Osterwy zobaczycie spektakl "jak płakać w miejsach publicznych" (14-18.02.2024). 

Do klimatycznego Paryża przeniesiecie się z pomocą filmu "O północy w Paryżu" (14.02.2024), podczas specjalnego seansu dla zakochanych w Warsztatach Kultury.

W Centrum Kultury w Lublinie, dzień później obejrzycie równie romantyczną historię w filmie Poprzednie życie (15.02.2024).

Walentynki w Filharmonii Lubelskiej? Polecamy Historię miłości w operze "Acis i Galatea" (16.02.2024).

Wasza miłość jest fantastyczna? Celebrujcie ją podczas Festiwalu Falkon 2024 (16-18.02.2024).

Walentynkowy koncert Lubelskiej Federacji Bardów (18.02.2024) to już tradycja! W Collegium Maius Uniwersytetu Medycznego zabrzmią utwory Cohena, Stachury, Leśmiana, Grześkowiaka, Kniaźnina, Pola, Lewandowskiej, Andrzejewskiego i Kondraka. 

Waszą miłość z pewnością rozświetli spacer po Lumina Park w Ogrodzie Botanicznym UMCS w Lublinie. 

Hotel Wieniawski proponuje Pakiet "Romans w Lublinie" zawierający odprężający masaż, biżuterię cukierniczą czekającą na gości w pokoju oraz dwie wyjątkowe kolacje "Saint Valentin - Do Francuskiej Kuchni" w Restauracji Trzy Romanse.

Szczęście nie boi się nakruszyć w IBB Grand Hotel Lublin. W ramach romantycznego pakietu śniadanie zostanie podane do łóżka a w pokoju będzie czekał na Was zestaw powitalny. 

Niezapomnianie chwile gwarantuje pobyt w Hotelu Luxor. Romantyczny pakiet zapewni zakochanym wyjątkowy czas. Hotelowa restauracja przygotowała specjalne menu z okazji święta miłości. 

Hotel Korona zaprasza na walentynkowy pobyt połączony z balem karnawałowym. Pakiet obejmuje nielimitowany relaks w Strefie Wodnej, bogate śniadanie w formie bufetu i dwa noclegi. 

Walentynkowy weekend to propozycja Restauracji Winestone w Mercure Lublin Centrum. W menu uwzględniono lampkę Prosecco, deser oraz wybrane przez Was danie główne.

O troskach dnia codziennego zapomnicie w SPA OrkanaW Strefie Wody i Saun zapanuje romantyczna atmosfera, a w Restauracji Zielony Wiatrak czeka specjalne menu. Walentynkowa noc saunowa odbędzie sie 23 lutego. 

Perłowa Pijalnia Piwa przygotowała okazjonalną ofertę w ramach PerLOVych Walentynek.


LUBELSKIE

Kraina Lessowych Wąwozów to świetny kierunek dla zakochanych. Hotel Kazimierzówka stworzył specjalną ofertę: Weekend Walentynkowy obejmuje romantyczną kolację w Restraucji Kazimierzówka, masaż czy pokój udekorowany płatkami róż. Na scenie Puławskiego Ośrodka Kultury "Dom Chemika" wystąpi Paweł Domagała (11.02.2024), mistrz romantycznych piosenek. Dzień przed walentynkami Królewski Balet Klasyczny - Jezioro Łabędzie (13.02.2024) zagości w Puławskim Ośrodku Kultury "Dom Chemika". Kulinarną przygodę zapewni walentynkowy wieczór w Łubinowym Wzgórzu. Płomień w waszych sercach rozpali wspólny spacer i Nocne Zwiedzanie KazimierzaInteresującą atrakcją będzie klimatyczny przejazd Retro Meleksem po Nałęczowie i Wąwolnicy. Zakochani w naturze powinni skorzystać z propozycji "Walentynek w lesie" od Las Przygodas.

Przenosimy się na RoztoczeHotel Antoni w Tomaszowie Lubelskim stworzył pakiet romantyczna chwila, a w nimwyjątkowy wystrój pokoju czy dostęp do strefy SPA. Hotel Duo SPA & Wellness w Janowie Lubelskim zaprasza na walentynki nad Zalewem Janowskim. Pakiet dla par zawiera romantyczną kolację, mini koncert czy wstęp do jacuzzi. Romantyczna kolacja z muzyką na żywo czeka na gości Dworu Sanna. Na scenie wystąpią Paweł Błędowski i Łukasz Jemioła. W Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku również czeka na Was prawdziwa uczta dla uszu podczas walentynkowego koncertu Maćka Szulca (14.02.2024).

Jakie propozycje czekają na zakochanych w ChełmieWalentynkowe Spotkanie z Tagniem Argentyńskim (13.02.2024) to zabawa w rytmie latino. W Chełmskim Domu Kultury w Chełmie odbędzie się także koncert Good God - zespołu reggae, który powstał w 2011 r. w Metropolitarnym Seminarium Duchownym w Lublinie. Muzycy z zespołu "Old Breakout - Tribute to Nalepa" w ramach trasy koncertowej będą celebrować 80-tą rocznicę urodzin Tadeusza Nalepy i urodziny Tadeusza Trzcińskiego (16.02.2024).

Miłosna atmosfera zawładnie Włodawą za sprawą Walentynkowego koncertu Bandy Barbary (13.02.2024), który odbędzie się na scenie Włodawskiego Domu Kultury. Muzeum Zespół Synagogalny (15.02.2024) także przygotowało interesującą ofertę - zakochani będą mogli spróbować swoich sił w hafcie ręcznym, podczas warsztatów.

W Hotelu Zamek Janów Podlaski walentynki będą bardzo dłuuugie - program celebrowania Święta Zakochanych odbywa się w dniach 9-19 lutego. Hotelowy pakiet dla dwojga obejmuje tematyczne zabiegi w SPA czy płatki róż w apartamencie. W tych dniach w Restauracji Masz talerz królowało będzie specjalne walentynkowe menu. Sobotnie wieczory umili muzyka na żywo.

Walentynkowy koncert w Białej Podlaskiej "Miłość zamknięta w piosence..." (13.02.2024) zapewni parom romantyczną atmosferę. Na scenie Bialskiego Centrum Kultury odbędzie się przedstawienie "Sposób na blondynkę" (17.02.2024). "Balllady na dwa serca" (11.02.2024) usłyszycie w trakcie koncertu Dominiki Żukowskiej i Andrzeja Koryckiego w Akademii Bialskiej

Przepyszną kolację walentynkową we dwoje zjecie w Dworze Droblin.

W Łukowie miłość wisi w powietrzu: Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na walentynkowy koncert "Love is in the air" (13.02.2024). 

W Radzyńskim Ośrodku Kultury w Radzyniu Podlaskim zagra zespół Cztery Pory Miłowania (11.02.2024) reprezentujący nurt poezji śpiewanej i folku. 

 

 

[artykuł aktualizowany]