30-11-23
30-11-23

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza na szkolenie dla pracowników informacji turystycznej z województwa lubelskiego pt. „Storytelling w pracy informatora turystycznego, na przykładzie wybranych atrakcji”, organizowane we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną.

Storytelling, czyli sztuka opowiadania ciekawych historii to umiejętność potrzebna w pracy każdego informatora turystycznego. Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza na szkolenie organizowane we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną, podczas którego informatorzy turystyczni z województwa lubelskiego poznają tajniki tworzenia interesujących opowieści a następnie zwiedzą z przewodnikiem lubelskie atrakcje: Wieżę Trynitarską, Archikatedrę oraz Podziemia Browaru Perła.

Szkolenie odbędzie się w czwartek 30 listopada 2023 r. w godzinach 9:30-15:30, w siedzibie LROT przy ul. Krakowskie Przedmieście 6 w Lublinie.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Uprzejmie prosimy o zgłaszanie udziału w szkoleniu do dnia 27 listopada 2023 r. (poniedziałek).

Więcej informacji:

tel. 81 532 14 48
e-mail: info@lrot.pl 

Formularz zgłoszeniowy oraz program szkolenia:

https://www.lrot.pl/storytelling-w-pracy-informatora.../