30-10-20
15-12-20

Weź udział w IV edycji Konkursu fotograficznego #LublinTravel. Motywem przewodnim tegorocznej odsłony jest architektura.

Lublin to jedno z najstarszych polskich miast z doskonale zachowanymi zabytkami oraz licznymi śladami świadczącymi o położeniu na styku kultur Zachodu i Wschodu. Znajdziesz tu zarówno przykłady architektury romańskiej, jak i współczesnej. Uwagę przyciągają piękne świątynie w typie renesansu lubelskiego oraz pięknie zdobione kamienice z okresu odrodzenia na klimatycznym Starym Mieście.

Nie ważne czy jesteś amatorem czy zajmujesz się fotografią zawodowo. Wspólnie tworzymy unikalną galerię zdjęć, którą będziemy prezentować szerszej publiczności na wystawie w Lubelskim Ośrodku Informacji Turystycznej i Kulturalnej oraz w Internecie. Razem pokażmy jak wyjątkowym miastem jest Lublin.

 

Aby wziąć udział w Konkursie: 

1. Opublikuj zdjęcie w Grupie Facebook  Lubelskie Travel  wraz z tytułem oraz hasztagiem #LublinTravel w opisie (najpierw należy dołączyć do Grupy).

2. Fotografie (w formacie .jpg) prześlij na adres  konkurs.lublintravel@gmail.com  wraz z następującymi informacjami: imię i nazwisko, tytuły zdjęć.

 

Wymagania techniczne:

1. Długość dłuższego boku zdjęcia minimum 3000 pikseli.

2. Na fotografii nie mogą znajdować się znaki wodne, podpisy ani inne oznaczenia.

 

Możesz przesłać maksymalnie 2 zdjęcia. Czekamy na Twoje prace do 15 grudnia br.

 

Regulamin Konkursu fotograficznego #LublinTravel