Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »

Rozumiem

Kiedy planujesz nas odwiedzić ?

Od Do

Artykuły / LUBELSKIE NA ZIMĘ

LUBELSKIE NA ZIMĘ

Centrum Promocji Województwa Lubelskiego zaprasza do wzięcia udziału w akcji „LUBELSKIE NA ZIMĘ”. Osoby zainteresowane szalonymi zimowiskami i spędzeniem hucznego Sylwestra w Zamościu i na Roztoczu, w dniach 20-21 listopada 2013 r. powinny odwiedzić, siedzibę Centrum Promocji (Lublin, ul. Krakowskie Przedmieście 41). Prezentacje odbywać się będą w godzinach 11:00-17:00.

Turyści szukający inspiracji na sezon zimowy dowiedzą się na miejscu co nowego na sezon zimowy szykują ośrodki narciarskie w województwie lubelskim, a także uzyskają informacje dotyczące sprzętu narciarskiego oraz o tym, jak odpowiednio przygotować się do sezonu zimowego. Każdy kto odwiedzi w tych dniach Centrum Promocji otrzyma również bezpłatnie mapę turystyki zimowej w Regionie Lubelskim oraz komiks, który krok po kroku wyjaśni wszystkie obowiązki narciarza zarówno w kwestii samego zjazdu na nartach jak i w kwestiach przygotowania do narciarskiego wyjazdu.