Aktualności

IV LUBELSKI KIERMASZ TURYSTYCZNY

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna serdecznie zaprasza do udziału w IV Lubelskim Kiermaszu Turystycznym, który odbędzie się w dniach 26-28 kwietnia 2013 r. na Starym Mieście w Lublinie.

Będzie to jedna z największych imprez o charakterze turystycznym i promocyjnym w województwie lubelskim. Podczas imprezy wystawcy będą mieli możliwość nie tylko zaprezentowania swojej oferty turystycznej, ale także prowadzenia sprzedaży. Dzięki plenerowej formie mieszkańcy miasta, województwa lubelskiego oraz goście zainteresowani turystyką, kulturą i kulinariami naszego Regionu, będą mogli uczestniczyć w Kiermaszu nieodpłatnie.

Do udziału w IV Lubelskim Kiermaszu Turystycznym serdecznie zapraszamy przedstawicieli samorządów oraz branży turystycznej województwa lubelskiego: organizatorów turystyki, biura podróży, lokalne organizacje turystyczne, lokalne grupy działania, stowarzyszenia, uniwersytety, przewoźników oraz lubelskie przedsiębiorstwa zajmujące się wytwarzaniem regionalnych produktów. Zapraszamy również regionalne organizacje turystyczne z całej Polski, miasta wojewódzkie oraz miasta i regiony partnerskie Lublina i Lubelszczyzny.

Uprzejmie informujemy, że zgłoszenia należy przesyłać do dnia 8 kwietnia 2013r. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o wzięciu udziału będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Poniżej zamieszczone są: Regulamin IV Lubelskiego Kiermaszu Turystycznego oraz Karta Zgłoszenia. Wszelkie informacje uzyskacie Państwo na stronie internetowej www.lrot.pl oraz kontaktując się z Biurem LROT: tel. +48 81 532-14-48. Informacji udzieli Państwu Monika Kozłowska – m.kozlowska@lrot.pl.

Pliki do pobrania:

- KARTA ZGŁOSZENIA
- REGULAMIN
 

Moja trasa

Funkcja „Moja trasa” pozwoli Ci w prosty i wygodny sposób zaplanować pobyt w Lublinie. Kliknij i dowiedz się więcej.