Aktualności

Zobacz Lublin za pół ceny!

Lublin zaprasza turystów do odwiedzin w ramach ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Od 7 do 9 października, można skorzystać z wielu promocji na usługi turystyczne.

Lubelskie obiekty hotelowe włączające się w akcję, oferują 50% procentowe zniżki na noclegi lub specjalne pakiety pobytowe. W akcji biorą udział: Hotel Korona Spa & Wellness ****, Hotel Huzar ***, Hotel Alter *****, Hotel Ilan ****, Hotel Forum Fitness Spa & Wellness ***.

Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza do tańszego zwiedzania. Cena biletu wstępu zostanie obniżona o 50% . Państwowe Muzeum na Majdanku jako partner akcji oferuje zakup wybranych publikacji muzealnych w obniżonej cenie. Oferta obowiązuje w punkcie stacjonarnym oraz w księgarni internetowej. Odwiedzający Ogród Botaniczny w dniach 7-9 października również zapłacą mniej. Bilety normalne będą kosztować: 3 zł (wejście do Ogrodu) oraz 4 zł (Ogród oraz Dworek Kościuszków). Zwiedzajlublin.pl zaprasza na wycieczki w dniach 5, 6, 7 października, start z placu Po Farze o godz. 14.00. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja.

Więcej informacji na temat akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” znajduje się na stronie internetowej: www.polskazobaczwiecej.pl. Organizatorami  wydarzenia są Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

 

Moja trasa

Funkcja „Moja trasa” pozwoli Ci w prosty i wygodny sposób zaplanować pobyt w Lublinie. Kliknij i dowiedz się więcej.