Od 25 maja 2018 r. w Polsce stosowane jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1), dalej zwane „RODO”. Wobec powyższego Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna przedstawia następującą informację wymaganą Rozporządzeniem i dotyczącą przetwarzania danych osobowych. Więcej w "Polityce Prywatności"

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »

Rozumiem

Kiedy planujesz nas odwiedzić ?

Od Do

Aktualności / MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 - STREFA KIBICA

MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 2018 - STREFA KIBICA

Nadchodzi wielkie piłkarskie święto - Mistrzostwa Świata w piłce nożnej tym razem odbędą się w Rosji. Od 14 czerwca do 15 lipca sportowe emocje będzie można śledzić poprzez transmisje telewizyjne, a dzięki utworzonej w Lublinie strefie kibica fani będą mogli wspólnie przeżywać emocje Mundialu. Organizatorem strefy kibica w Lublinie jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Lubelska strefa kibica zlokalizowana zostanie przy stadionie Arena Lublin i będzie mogła pomieścić nawet trzy tysiące osób, co czyni ją największą w województwie lubelskim. Nie zabraknie również punktów gastronomicznych. Wszystkie mecze mistrzostw będą transmitowane na wielkim ekranie. 

Pierwszy mecz Mundialu:
14 czerwca (godz. 17.00) – Rosja – Arabia Saudyjska 

Mecze Polaków w fazie grupowej:
19 czerwca (godz. 17.00) – Polska – Senegal
24 czerwca (godz. 20.00) – Polska – Kolumbia
28 czerwca (godz. 16.00) – Polska - Japonia

Finał Mistrzostw Świata:
15 lipca (godz. 17.00)

Trzymamy kciuki za biało-czerwonych!