Od 25 maja 2018 r. w Polsce stosowane jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1), dalej zwane „RODO”. Wobec powyższego Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna przedstawia następującą informację wymaganą Rozporządzeniem i dotyczącą przetwarzania danych osobowych. Więcej w "Polityce Prywatności"

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »

Rozumiem

Kiedy planujesz nas odwiedzić ?

Od Do

Aktualności / DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH 2018

DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH 2018

Zbliżają się Dni Otwarte Funduszy Europejskich - to już 11 maja! Również w Lublinie będziecie mogli odwiedzić z tej okazji wiele ciekawych miejsc, które korzystają z funduszy unijnych. Wśród nich Arena Lublin, Muzeum Wsi Lubelskiej, Muzeum Lubelskie, klasztor Dominikanów, i nie tylko. Szczegółowe informacje dotyczące zasad zwiedzania znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia.

Więcej informacji na: www.dniotwarte.eu